توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 49

  فیلم آموزش تضمینی الکترونیک (قسمت اول:قطعه شناسی)

  فیلم آموزش تضمینی الکترونیک (قسمت اول:قطعه شناسی)،سه ساعت و نیم فیلم آموزش در زمینه الکترونیک کاربردی توسط امین پرهیزکار برنده نشان برنز مسابقات اختراعات جهانی می باشد. همین الان بخرید -قیمت :24,000 تومان مقایسه محصولات
  فیلم آموزش تضمینی الکترونیک (قسمت اول:قطعه شناسی) فیلم آموزش تضمینی الکترونیک (قسمت اول:قطعه شناسی)
  • در این فیلم آموزش تضمینی الکترونیک (قسمت اول:قطعه شناسی) شما می توانید با انواع مقاومت ها (ولوم،وریستور،ترمیستور  و…)، خارن ها (تریمر،واریابل،تانتالیوم و …)، سیم پیچ ها (سلف،ترانسفورماتور،موتور،چوک و…)، سیم ها،فیوزها،کلیدها، آشنا شوید و طرز تهیه فیبر مدار چاپی و انواع فیبرهای موجود را فرا بگیرید.
   این دوره آموزشی برای کسانی است که نمی خواهند خود را درگیر فرمولهای پیچیده دانشگاهی کنند و می خواهند با زبان ساده و کاربردی با مثال های مختلف طرز کار و نحوه استفاده و تست قطعات الکترونیکی را فرا بگیرند و در عمل از آنها استفاده نمایند. اگر دانش آموز علاقه مند،دانشجو،مهندس شاغل،تعمیر کار و یا مدرس آموزشگاه های الکترونیک هستید این دوره آموزشی برای شما مناسب است.پس برای آغاز این سفر هیجان انگیز در دنیای خلاقیت و الکترونیک  خود را آماده کنید.

   http://d20.ir/14/Images/688/Large/Cover-amoozesh-electronic-(1).jpg

   ویژگی های فیلم آموزش تضمینی الکترونیک:


   • مخاطب: دانش آموزان،دانشجویان،جویندگان کار،تعمیرکارهای فنی

   • نوع محصول: فیلم به صورت 2 عدد DVD

   • مدرس : امین پرهیزکار

   • مدت دوره : 3.5 ساعت  


   مباحث آموزشی این دوره :


   • مقاومت ها

   • خازن ها

   • سیم پیچ ها

   • سیم ها

   • کلید ها

   • فیوزها

   • فیبر های مدارچاپی

   امین پرهیزکار کیست؟

   امین پرهیزکار فوق لیسانس الکترونیک،مدیر عامل شرکت تحقیق و توسعه مهندسی هوشمند سازان واقع در پارک علم و فناوری،عضو انجمن مخترعین ایران،عضو گروه مشاوران جوان شهرداری،برنده نشان برنز از مسابقات جهانی اختراعات (برای اختراع راه کار حفاظت از اطلاعات در برابر هنگ کردن سیستم ها بر اثر نویز های محیطی)،کسب طرح اول ملی در جشنواره علم تا عمل،دارنده چندین اختراع در زمینه های الکترونیکی و فناوری،ارائه دهنده چندین مقاله به کنفراس های تخصصی برق،مولف کتاب روش نوین ساخت کامپیوتر  SAP و … می باشد که در این دوره آموزشی سه ساعت و نیمه در مورد تک تک قطعات الکترونیکی،شکل و نماد های آنها،روش تست و کاربرد های عملی آنها در مدارات صحبت می کند.

   شما می توانید 90 روزاین محصول را داشته باشید و اگر احساس کردید که این دوره آموزشی برای شما مفید نمی باشد به ما اطلاع دهید تا تمامی پول شما را به شما بازگردانیم.(گارانتی توسط سایت مدار سبز انجام می گیرد.)
   موضوع : آموزش الکترونیک
   نوع محصول : فیلم به صورت 2 عدد DVD
   مدرس : امین پرهیزکار
   مدت دوره : 3.5 ساعت

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات

    محصولات تصادفي