توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 102375

  سریال چراغ خاموش

  شماره مجوز: 155/85/968741 همین الان بخرید -قیمت :33,000 تومان مقایسه محصولات
  • "مجموعه تلویزیونی چراغ خاموش
   شماره مجوز: 155/102375
   برنامه تلویزیونی "چراغ خاموش" با اجرای امیرحسین مدرس از شبکه اول سیما روی آنتن می‌رفت و با حضور مسئولان دولتی مشکلات و معضلات اجتماعی را مورد بررسی و کنکاش قرار می‌داد.
   تهیه‌کننده "چراغ خاموش" درباره اینکه برای جلوگیری از افت برنامه چه راهکارهایی دارد گفت: به نظرم وقتی برنامه‌‌ای در حال افت است باید تهیه‌کننده این جرات را داشته باشد که آن را قطع کند و برنامه در اوج در خاطر مردم باقی بماند. هر زمان برنامه "چراغ خاموش" هم افت کند، آن را قطع می‌کنم.
   وی ویژگی مهم برنامه "چراغ خاموش" را داشتن یک تیم تحقیقاتی 9 نفره برشمرد که برای تهیه هر برنامه حدود سه هفته تحقیق می‌کنند و درباره نحوه ورود به حوزه‌های فرهنگی گفت: قبول دارم تا به حال خیلی کم به این موضوع‌ها پرداخته‌ایم، اما به زودی به مضامین فرهنگی چون موسیقی، ادبیات، روزنامه‌ها و ... هم می‌پردازیم.
   بختیاری در پایان رمز موفقیت برنامه "چراغ خاموش" را مردمی بودن آن ذکر کرد و گفت: ما همیشه سعی می‌کنیم آنچه هست را به مردم نشان بدهیم"

  محصولات مرتبط