توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 230065

  مولفه هایی مدیریت جهادی

  پدیدآورنده : سیدحسین اسحاقی همین الان بخرید -قیمت :5,400 تومان مقایسه محصولات
  • درباره کتاب
   عنوان: مولفه های مدیریت جهادی/ صمیمانه با مدیران
   پدیدآورنده : سیدحسین اسحاقی
   شابک: 9-43-6817-600-978
   ناشر: مرکز نشر هاجر/ وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران
   نوع جلد: شومیز
   قطع: رقعی
   نوبت چاپ :اول/  بهار 1393
   تعدادصفحات : 184 صفحه
   شمارگان : 2000 نسخه

   مدیریت جهادی پیشینه ای به درازای انقلاب اسلامی دارد و در فرازهایی از دوران دفاع مقدس و خصوصاً نهاد جهاد سازندگی ظهور و بروز یافته است. مدیریت جهادی در واقع سبکی برخاسته از تفکر بومی و متناسب با مقتضیات فرهنگی و اجتماعی ماست. از ویژگی های این مدیریت خدمت با نیت الهی ، خستگی ناپذیر، استقامت در کار، انعطاف پذیری، سرعت عمل، ابتکار و خلاقیت، مدیرپروری، شجاعت  مسئولیت پذیری همراه با اخلاص و فروتنی است.
   در این اثر ابتدا به رابطه متقابل معنویت گرایی و مدیریت جهادی پرداخته شده و سپس شاخصه ها و مولفه های مدیریت جهادی در حوزه تمایلات و گرایش ها، حوزه افکار و ذهنیات و حوزه رفتار و عینیات در بیش از 120 شاخصه ارایه شده است. این شاخصه ها می توانند شاکله مدیریت جهادی را شکل داده و خط مشی نگرشی، بینشی و رفتاری مدیران را مشخص نماید.
   با آراستگی به این مولفه ها و ایده مترقی و کارگشایانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در کوتاهترین زمان ممکن میسور خواهد شد.
   کتاب «مؤلفه های مدیریت جهادی» توسط انتشارات «مرکز نشر هاجر» و به قلم دکترسیدحسین اسحاقی در 184 صفحه و تیراز 2000 نسخه و با قیمت 54000 ریال در نمایشگاه تهران در معرض علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

    

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات

    محصولات تصادفي