توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: pitaya-red

  بذر دراگون فروت یا میوه اژدها تو سرخ

  بذر دراگون فروت یا میوه اژدها از کمیاب ترین میوه های گرمسیری دنیا . بخش داخلی میوه اژدها قابل خوردن بوده و دارای طعمی دلپذیر و مزه ملایم شیرین است. این میوه بسیار آبدار هست. همین الان بخرید -قیمت :10,000 تومان موجود نيست مقایسه محصولات
  بذر دراگون فروت یا میوه اژدها تو سرخ بذر دراگون فروت یا میوه اژدها تو سرخ بذر دراگون فروت یا میوه اژدها تو سرخ بذر دراگون فروت یا میوه اژدها تو سرخ

  • دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که توانایی تولید میوه هایی با ارزش غذایی بالایی و البته خوش مزه را دارد. میوه قرمز رنگ اژدها٬ از بهترین انواع آن است و طعمی ترش تر دارد که بسیار دلچسب است.
   .
   قابلیت کاشت در گلدان را دارد و در آب و هوای گرم و مرطوب و خاک هایی با هوموس بالا به سرعت رشد می کنند.
   .
   گرچه زمان باردهی این کاکتوس بین 3 تا 5 سال بین شده است اما اگر در گلدان کاشته شود و در هوای گرم پرورش یابد بسیار زودتر به میوه خواهند رسید.
   .
   حتی در برخی منابع به باردهی یک ساله دراگون فروت اشاره شده است.
   .
   بذر دراگون فروت تو سرخ در بسته های 10 عددی با قیمت 5 هزار تومان 

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات

    محصولات تصادفي