توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 2300242

  کتاب راشد

  پدیدآورنده: محسن حسام مظاهری همین الان بخرید -قیمت :5,500 تومان مقایسه محصولات
  • درباره کتاب:
   عنوان: مجموعه صاحبدلان/ کتاب چهارم؛ کتاب راشد/ روایت زندگی حجت الاسلام شیخ حسینعلی راشد
   نویسنده: محسن حسام مظاهری
   ناشر: نشر خیمه
   شابک:8 -25-6254-600 -978
   قطع: پالتویی
   نوع جلد: شومیز
   نوبت چاپ: دوم/ 1392
   تعداد صفحات: 144 صفحه
   شمارگان: 1000 نسخه   نشر خیمه در مجموعه  کتبی به نام صاحبدلان قصد به معرفی کسانی دارد که به نحوی در دستگاه عاشقی امام حسین(ع) به هر نحوی مشغول به خدمت بوده اند. صاحبدلان روایت مردانی است که شیفته امام ابی عبدالله(ع) بوده اند و مردانی که در مجالس آنحضرت شورآفرین بوده اند. هر کدام به شکلی و به نحوی. یکی با ذکر مصیبت، یکی با سخنرانی یکی با علم و...این مجموعه در چهار کتاب به چاپ رسیده است.
   مرحوم حجت‌الاسلام شیخ حسینعلی راشد، نویسنده، مدرس دانشگاه و ملبغ دردمند دین بود که 37 سال از سال 1332 تا 1357 در رادیو سخنرانی مذهبی داشت و برای مخاطبان از خدا و اسلام و قرآن می‌گفت. «کتاب راشد»، به قلم محسن حسام مظاهری، روایت زندگی پر از سختی وی است. کتاب راشد چهارمین کتاب از مجموعه‌ی «صاحبدلان» است که هرکدام به بررسی زندگی از واعظان، ذاکران و شاعران مجالس حسینی اختصاص دارند.
    

  محصولات مرتبط