توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 2

  کتاب مهندسی فرایند دعا

  کتاب مهندسی فرایند دعا شما را به یک مهندس در زمینه دعا تبدیل خواهد کرد که می توانید با این علم به هر آنچه که می خواهید برسید. همین الان بخرید -قیمت :25,000 تومان مقایسه محصولات
  کتاب مهندسی فرایند دعا کتاب مهندسی فرایند دعا کتاب مهندسی فرایند دعا کتاب مهندسی فرایند دعا
  • کتاب مهندسی فرایند دعا در 192 صفحه و در قطع وزیری به چاپ رسیده است. این کتاب، یک کتاب منحصر به فرد در زمینه چگونگی استفاده از دعا برای رسیدن به خواسته ها و اهداف و آرزوها است که مثل و مانندی ندارد.
   با مطالعه این کتاب باورهای جدیدی در ذهن شما شکل می گیرد و شما اصول و قوانینی را می آموزید که با استفاده از آن ها می توانید به هر آنچه که واقعا خواهان آن هستید برسید. در این کتاب با استفاده از اصول قطعی قرآنی و عقلی و همچنین روایات موجود می آموزید که هیچ دعایی پاسخ منفی ندارد بلکه پاسخ همه دعاها آری است به شرط اینکه مانند یک گیاه از آن مراقبت و نگهداری شود تا زمانی که از عالم بالا به عالم مادی انتقال یابد و به ظهور برسد. درواقع با مطالعه این کتاب،‌ شما مانند یک مهندس خواهید شد که با فرایند اجابت دعا آشنا شده است و با تسلط بر این آگاهی، می تواند با دعا کردن به هر خواسته و آرزویی دست یابد.
   کلام آخر: هیچ آرزو و خواسته ای در فضای ذهنی شما وجود ندارد که با دعا نتواند حاصل شود و این کتاب شما را به این آگاهی و قدرت آشنا خواهد کرد. با این کتاب به همه چیز می توانید رسید فقط اگر بدانید که چطور درخواست کنید.
   http://d20.ir/14/Images/688/Large/cover-mohandesi-doa.jpg
   فایل دانلودی 30 صفحه اول این کتاب، برای آشنایی شما عزیزان با مطالب این کتاب در پایین صفحه قرار داده شده است.

   فایل های پیوست

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات