توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 22204

  بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique

  بند انداز دستی اسلیک یکی از بهترین بند انداز ها می باشد که طرفداران خاص خود را دارد این بند انداز در بسته بندی اورجینال برای شما ارسال می شود. همین الان بخرید -قیمت :45,000 تومان مقایسه محصولات
  بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique بند انداز دستی صورت Hair Remover Slique

  • بندانداز دستی Hair Remover Slique بهترین جایگزین برای روش های مرسوم اصلاح و حذف هزینه های زیاد و گران قیمت  آرایشگاه و بند انداز های برقی است.این دستگاه بدون برق و باتری با آسان ترین روش استفاده شما را از شر موهای زائدتان خلاص می کند. بندانداز دستی اسلیک برای اولین بار در ایران پخش می شود، بهترین بند انداز سال جدید می باشد، بدون نیاز به برق و باطری کار می کند.

   http://d20.ir/14/Images/688/Large/mydeal-lk-hair-threading-system-00459743c1deb291.jpg   ویژگی های بارز این بندانداز دستی صورت Hair Remover Slique:
   • اصلاح فوق العاده موهای صورت وبدن 

   • در همه جا وهر مکان با شماست

   • راحت شدن برای همیشه از شر موهای زائد صورت خود 

   • دیگر نیازی نیست به استفاده از روش های سخت و وقت گیر 

   • بدون نیاز به برق با بند انداز اسلیک 


   روش کار با بند انداز دستی صورت:
   دستگاه را روی گونه خود قرار دهید و مانند یک گیره لباس ساده باز و بسته نمایید، تمامی موهای زائد شما به وسیله نخ از ریشه کنده می شود. با استفاده از این دستگاه دیگر هیچ کدام از روش های دیگر را برای اصلاح استفاده نخواهید کرد.
   دفترچه راهنمای کامل این محصول تمامی مراحل چگونگی کار با آن را قدم به قدم برای شما بازگو می کند.


   محتویات داخل جعبه بندانداز دستی Hair Remover Slique  :
   - یک عدد دستگاه بند انداز دستی
   - 10 جفت گوی مخصوص نگهداری نخ آماده برای استفاده
   - دفترچه راهنما


    

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات