توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 135

  سنگ پا برقی

  سنگ پا برقی همین الان بخرید -قیمت :30,000 تومان مقایسه محصولات
  • یکی از بهترین سنگ پا های برقی موجود

   سنگ پا برقی شول (Sholl)

   از مهمترین اعضای بدن انسان ، پا است ، عضوی که به دلیل اهمیت بسیار بالایی که دارد ، به عنوان قلب دوم انسان از آن یاد می شود .

   عضوی از بدن که بسیار کمتر از بخش های دیگر به آن رسیدگی می شود . سنگ پا برقی شول (Sholl) : از بزرگترین مشکلاتی که پا انسان دچار آن می شود ، خشکی پوست و همچنین پینه های به وجود آمده بر روی آن است . این خشکی ها ، بیشتر در قسمت پاشنه پا و همچنین کناره های انگشتان به وجود می آیند و باعث دشوار شدن راه رفتن و حتی گاهی منجر به زخم شدن و همچنین سوزش می شود .

    

   از بین بردن این پینه ها و پوستهای خشک ، کار دشواری است ، ولی این کار را به راحتی با استفاده از سنگ پا شول می توانید انجام دهید . سنگ پا شول یک سنگ پا برقی است که با استفاده از باطری کار می کند و به شما کمک می کند در مدتی کوتاه ، خشکی های ایجاد شده بر روی پوست خود را از بین ببرید و پوستی لطیف داشته باشید. این سنگ پا داری یک سری غلطکی بسیار با کیفیت است که باچرخش سریعی که دارد ، قسمت های خشک ، بر روی پوست شما را از بین می برد .

   http://reyhaneshop.com/wp-content/uploads/2017/06/2-6-300x169.jpgسنگ پا برقی شول (Sholl)http://reyhaneshop.com/wp-content/uploads/2017/06/3-6-300x200.jpgسنگ پا برقی شول (Sholl)

   سنگ پا sholl دارای طراحی زیبایی است و دسته آن به شکل ارگونومیک طراحی شده تا استفاده از آن بسیار آسان باشد . با استفاده از این محصول ، پاهای شما ظاهر زیبای خود را به دست خواهند آورد . غلطک این سنگ پا ، به شکل سنباده ای می باشد و به سرعت پینه ها و خشکی های موجود بر روی پوست را نابود می کند و شما این پس به راحتی قادر خواهید بدون هیچ مشکلی قدم بزنید و بر روی پاهای خود بایستید ، در حالی که این کار با ترک ها و خشکی های موجود در کف پا کمی دردناک و دشوار بود. بهتر است پس از استفاده از سنگ پا ، کمی مرطوب کننده بر روی پوست خود بزنید و شادابی و لطافت را به پوست خود هدیه دهید.

   http://reyhaneshop.com/wp-content/uploads/2017/06/6-4-300x190.jpgسنگ پا برقی شول (Sholl)http://reyhaneshop.com/wp-content/uploads/2017/06/5-4-300x196.jpgسنگ پا برقی شول (Sholl)

   سنگ پا برقی شول (Sholl)


   • طراحی ارگونومیک دسته ، جهت استفاده آسان   • عملکرد با استفاده از 4 عدد باطری   • ارائه شده در دو رنگ صورتی و آبی   • مناسب جهت از بین بردن پینه ها ، خشکی ها و پوست های اضافه بر روی کف پا و انگشتان   • دارای سنگ سوهانی غلطکی   • سبک و قابل حمل و جابه جایی آسان   • قابل استفاده جهت از بین بردن زبری و پینه های کف دست و انگشتان   • دارای موتور چرخشی قوی

    http://reyhaneshop.com/wp-content/uploads/2017/06/4-6-300x274.jpgسنگ پا برقی شول (Sholl)

    

    

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات