توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: a1

  ماریو برای همیشه

  بازی ماریو (Mario) یا همان قارچ خور را تقریبا همگان میشناسند این بازی زیبا ، در عین سادگی ، بسیار چالش برانگیز برای تمامی بچه ها و حتی بزرگسالان می باشد. ماریو از خاطرات جدایی ناپذیر دوران کودکی بسیاری از متولدین دهه شصت می باشد. همین الان بخرید -قیمت :4,000 تومان مقایسه محصولات
  • Super Mario
   بازی ماریو (Mario) یا همان قارچ خور را تقریبا همگان میشناسند. ماریو از خاطرات جدایی ناپذیر دوران کودکی بسیاری از متولدین دهه شصت می باشد. این بازی  زیبا ، در عین سادگی ، بسیار چالش برانگیز برای تمامی بچه ها و حتی بزرگسالان می باشد نسخه فعلی بازی کم حجم ، بدون نیاز به نصب و پرتابل بوده که در کامپیوتر های مبتنی بر سیستم عامل های ویندوز 7-8-10 به سادگی و تنها با کلیک بر روی فایل اجرا میشود.
    


   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
   ماریو برای همیشه

   لطفا فایل خود را در یکی از آپلودسنتر ها آپلود کرده و آدرس آن را در کادر بالا وارد نمایید.
   آدرس های آپلود سنتر
   مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.


   فایل های پیوست

  محصولات مرتبط