توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 422

  تیشرت لاغری هات شیپر

  تی شرت لاغری هات شیپر که با نام هات شرت hot shirt شناخته شود یک گن لاغری تهیه شده از نوعی الیاف به نام نئوتکس است که موجب حفظ و افزایش حرارت داخلی بدن شده و تعریق را افزایش می دهد، این حالت شبیه تعریق در هنگام ورزش و فعالیت یوده و موجب تسریع کاهش وزن همین الان بخرید -قیمت :29,000 تومان مقایسه محصولات
  تیشرت لاغری هات شیپر
  • با افزایش حرارت بدن و تعریق به کاهش وزن کمک می نماید.
   دارای دولایه که هم حرارت را افزایش داده و هم لایه زیرین با قدرت جذب بالا، بدن شما را خشک نگه می دارد.
   برای استفاده دایمی و هنگام فعالیت های روزمره مناسب و راحت می باشد.
   ایجاد فشار کافی بر روی توده بدن و حفظ حالت ستون فقرات.
   حالت کششی کافی و جمع کردن شکم و پهلو
   دارای سایز بندی
   مناسب برای خانم ها و آقایان

   _ مخصوص چربی سوزی و تناسب اندام بالاتنه
   _ قابل استفاده در زمان ورزش 
   _ ایجاد تعریق و چربی سوزی بالا  
   _مناسب برای مصرف روزانه
   _ کاهش وزن سریع 
   _ دارای سایزبندی مختلف s , M ، L ، XL، XXL

   ی شرت لاغری هات شیپر با طراحی ویژه مخصوص تناسب اندام بالاتنه ساخته شده با فناوری هوشمند نئوتکس و دارای دو لایه می باشد. بافت خارجی آن رطوبت و دما را جذب کرده و بافت داخلی آن باعث تعریق و افزایش دمای بدن می گردد، که کارکرد خارق العاده آن را برای لاغری و کاهش وزن موجب می شود. این محصول بر روی  شکم، پهلو، سینه، زیر بغل و پشت بازوهایتان تاثیر گذاشته و تمامی اندام های بالاتنه را درگیر خود می کند و با ایجاد تعریق زیاد موجب چربی سوزی این نواحی می شود.
   با پوشیدن این تی شرت های لاغری دمای بدن افزایش یافته به دنبال آن عرق می کنید، سوخت و ساز بدن تان افزایش یافته، چربی های ذخیره شده در سلولها برای تامین انرژی لازم این فرآیند می سوزند و انرژی آزاد می کنند. به این شکل بدون اینکه خودتان متوجه شوید، وزن تان به مقدار چشمگیری کاهش پیدا می کند.  
   این لباس نرم و راحت را می توانید هر روز و در هر مکان به تن کنید. حتی می توانید با آن تمامی ورزش ها از جمله پیاده روی، نرمش، آیروبیک، دو میدانی، والیبال و ... را انجام دهید و شاهد باشید که بیشتر از قبل چربی های اضافی بدن تان از بین رفته و در مدت زمان کمی به اندام دلخواهتان رسیده اید!

   _  دارای دو لایه داخلی و خارجی
   _ ساخته شده با فناوری هوشمند نئوتکس
   _ کیفیت بالا 
   _ افزایش دهنده سوخت و ساز بدن
   _ قابل شستشو

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات