توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


  كد کالا: 694379

  کود مایع تتاکو مدل هیومیک اسید HUMORE بسته 5 لیتری

  حجم خالص: 5 لیتر هیومیک اسید :14% فولویک اسید: 3% پتاسیم محلول در آب :K2O 3% نیتروژن کل : N 7% همین الان بخرید -قیمت :85,000 تومان مقایسه محصولات
  کود مایع تتاکو مدل هیومیک اسید HUMORE بسته 5 لیتری کود مایع تتاکو مدل هیومیک اسید HUMORE بسته 5 لیتری
  •  این کود شامل عناصر اصلی پرمصرف NPK متعادل شده می باشد که همه مواد غذایی ضروری برای رشد گیاهان را فراهم می کند و می تواند در همه مراحل رشدی گیاهان بسته به نوع محصول، مرحله رشدی آن و نیاز تغذیه ای به کار رود. ریزمغذی های موجود در این کود که به شکل کلاته شده هستند در خاک باقی مانده و به راحتی جذب ریشه شده و کمبودهای غذایی گیاه را برطرف می سازند. این کود چندمنظوره، بسیار مناسب برای استفاده در سیستم کشت متراکم و محصولات حساس به شوری است و در گستره وسیعی از محصولات مانند گندم، گوجه فرنگی، سیب زمینی، خیار، مرکبات، ذرت، هندوانه، فلفل، درختان میوه و… استفاده می شود.
   این کود قابلیت اختلاط با همه انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک را دارا می باشد.

  محصولات مرتبط

   گروه محصولات

    محصولات تصادفي

    موجود نيست
    هندزفری جبرا

    هندزفری جبرا

    65,000 تومان

    جنت اهل ولا 1

    جنت اهل ولا 1

    12,500 تومان